Logo do druku

Firma Handlowo-Usługowa KRAKOWSKI

Firma Handlowo-Usługowa KRAKOWSKI

pl en
Mapa strony
Wyszukiwanie

Witamy na stronie
firmy KRAKOWSKI

osuszanie

Osuszanie domów i mieszkań, popożarowe i podposadzkowe, w Warszawie i nie tylko


Zalania, powodzie i inne rodzaje wilgoci pojawiającej się w domach to dla nas nie problem. Osuszaniem domów, mieszkań, Firm, Wspólnot Mieszkaniowych, Szkół, Ambasad, Hoteli, itp. w Warszawie i okolicznych miejscowościach zajmujemy się od lat, dlatego wiemy, jak podejść do każdego z powierzonych nam zadań, żeby zadziałać szybko, sprawnie i profesjonalnie.

Osuszanie podposadzkowe

W warstwach izolacyjnych po zalaniu i pożarze zalega woda, utrudniając codzienne funkcjonowanie i uniemożliwiając jakiekolwiek remontowe działania? Rozwiązaniem tego problemu jest osuszanie podposadzkowe, które z chęcią przeprowadzimy za pomocą przeznaczonych do tego osuszaczy pod posadzkowych metodą podciśnieniową lub nadciśnieniową ..
Wypompowywanie wody? Z tym też sobie poradzimy
Uratowaliśmy już niejeden dom Firmę itp.; podczas powodzi i innych zalań sporą ilością wody. W jaki sposób? Prosty, bo nasza firma specjalizuje się również w usługach z zakresu wypompowywania wody. W wielu przypadkach okazuje się do wstępem do dalszego osuszania, ale jeśli interesuje Państwa tylko jeden rodzaj działania – jesteśmy do usług.
Korzystamy z profesjonalnego sprzętu
Do osuszania domów wykorzystujemy wyłącznie specjalistyczny sprzęt, zróżnicowany pod względem przeznaczenia, ale tak samo wydajny. Osuszacz kondensacyjny, adsorpcyjny i mikrofalowy – nic Państwu nie mówią te nazwy? Żaden problem. To my jesteśmy zespołem, który rozwiąże Państwa mieszkaniowe problemy, nie odwrotnie.
Dbamy o Państwa bezpieczeństwo na każdym etapie działania
Chcemy mieć pewność, że nasze usługi z zakresu osuszania domów zapewnią Państwu 100-procentowe bezpieczeństwo, dlatego na każdym etapie działania, zarówno podczas osuszania, jak i po jego zakończeniu, przeprowadzamy kontrolne pomiary obrazujące poziom wilgotności. Zdamy Państwu dokładny raport z wykonanego zadania.
Działamy na terenie całej Warszawy
Nasze usługi z zakresu osuszania i wypompowywania świadczymy na terenie całej Warszawy – od Ursynowa po Białołękę, od Ursusa po Wesołą. Mieszkają Państwo w stolicy? Jeśli tak, to gwarantujemy, że w razie potrzeby pojawimy się u Państwa nie później niż w przeciągu 1,5h od otrzymanego telefonu.