Logo do druku

Firma Handlowo-Usługowa KRAKOWSKI

Firma Handlowo-Usługowa KRAKOWSKI

pl en
Mapa strony
Wyszukiwanie

Witamy na stronie
firmy KRAKOWSKI

Ozonowanie

Ozonowanie. Usuwamy przykre zapachy w naturalny sposób


Dezynfekcja i odświeżanie pomieszczeń? Odgrzybianie i usuwanie przykrych lub nawet uciążliwych zapachów? Odpowiedź jest tylko jedna – ozonowanie. Chcąc zadbać o domy, mieszkania i firmy naszych Klientów w jeszcze doskonalszym stopniu, do naszej oferty włączyliśmy usługi ozonowania w całej Warszawie. Tak, w dosłownie całej, od Ursynowa po Białołękę.

Szukają Państwo firmy, która w oparciu o nowoczesne rozwiązania i równie zaawansowaną technologię zapewni najwyższej jakości ozonowanie? „Krakowski” to zespół doświadczonych specjalistów, którzy z chęcią zgłaszają swoją kandydaturę.

Czy warto postawić na ozonowanie?

Nie istnieje bardziej naturalna i zgodna z potrzebami środowiska metoda na pozbycie się przykrego zapachu z pomieszczeń i nadanie im pożądanej świeżości. Dlaczego? Bo ozon to gaz występuje naturalnie w atmosferze. Po jego zastosowaniu pomieszczenie wypełni lekki, świeży zapach, znacznie poprawiający samopoczucie i ogólny stan budynku. Ten zapach Państwo znają – pojawia się za każdym razem po burzy.

Ozonowanie. Skuteczniejsze, szybsze i bezpieczne

Ozonowanie jest 50 razy skuteczniejsze i kilkakrotnie szybsze niż inne sposoby na dezynfekcję pomieszczeń. Już z niewielką dawką ozonu przeprowadzimy pełne odświeżenie Państwa mieszkania i możemy zagwarantować, że nasze działanie na każdym etapie będzie bezpieczne zarówno dla Państwa, jak i środowiska naturalnego.

Zabijemy wszystkie wirusy, roztocza i grzyby

Podstawowym skutkiem ozonowania jest usunięcie nieprzyjemnego zapachu, ale gdzie leży tego przyczyna? Otóż powodem takiego stanu rzeczy są wirusy, roztocza i grzyby pojawiające się w pomieszczeniach. To nimi zajmiemy się w pierwszej kolejności, i to w sposób bezwzględny.

Nieprzyjemny zapach nie powróci

Usługi z zakresu ozonowania wykonujemy w 100% profesjonalnie, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że raz pokonany przez nas nieprzyjemny zapach już nie powróci.


Zainteresowała Państwa nasza oferta?

Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami i uzgodnią warunki wykonania zlecenia, a wyposażeni w odpowiedni sprzęt, w zawodowych uniformach przybędziemy pod wskazany adres i przeprowadzimy ozonowanie na najwyższym poziomie.
Zdjęcia