Logo do druku

Firma Handlowo-Usługowa KRAKOWSKI

Firma Handlowo-Usługowa KRAKOWSKI

pl en
Mapa strony
Wyszukiwanie

Witamy na stronie
firmy KRAKOWSKI

jonizacja

 Jonizowanie pomieszczeń /dezynfekcja/

Nieprzyjemne zapachy - to także jeden z negatywnych czynników mający wpływ na jakość naszej pracy. W pomieszczeniu o dużej ilości sprzętu elektronicznego nie trudno o charakterystyczne zapachy, które gdy sprzęt jest nowy są do zniesienia - co innego, gdy urządzenia są już starsze.

Najprostszą receptą na powyżej opisane problemy jest zlikwidowanie źródła. Musielibyśmy więc pożegnać się ze wszystkimi urządzeniami i prawdopodobnie zmienić pracę, czy też zainteresowania. Nikt zapewne tak nie uczyni - stąd rozwiązanie to jest wątpliwe.

Możemy jednak zmienić mikroklimat - i to nie poprzez wycieczkę do lasu z komputerem, ale zastosowanie pewnego urządzenia.

Jonizacja powietrza - zjawisko odrywania się elektronów od atomu. Sprzęt elektroniczny powoduje, iż otaczające nas środowisko ma dodatnią, nienaturalną charakterystykę. Jonizator powietrza powoduje, iż atomy, które nie posiadaja elektronów są o nie wzbogacane.

Podobne zjawisko występuje w przyrodzie. Burza to nic innego jak naturalny jonizator. Dzięki niemu rośliny mogą wchłonąć potrzebny im do egzystencji azot, a ludzie cieszyć się rześkim i czystym powietrzem.
Seria Airgo to małe, przenośne i energooszczędne jonizatory. Przeznaczone do usuwania zapachu dymu papierosowego, oczyszczania wentylacji samochodowej, dezynfekcji, stęchlizny po szkodach wodnych, pożarach, chemicznych skażeniach. Zapachu zwierząt w domu oraz wszelkich innych zapachów

Zdjęcia